www.biobeauty.cz

ALHAMBRA Bio esenciální olej Copahu

Výrobce:
Alhambra
Dostupnost:
externí sklad
Cena za ks bez DPH
318,- Kč
Cena za ks včetně DPH
385,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Bio esenciální olej Copahu. Jedna z nejúčinnějších protizánětlivých přírodních substancí.

10 ml 

Esenciální olej Copahu je destilován z pryskyřice stromu Copaiba (Copaifera genus). Tato pryskyřice je tvořena mízou stormu Copaiba, který pochází z Jižní Ameriky. Barva destilátu je jemně nažloutlá a má trpkou příchuť.

Copahu je znám jako jeden z nejúčinnějších protizánětlivých přírodních substancí na Zemi!!! Bohužel dnes je copahu využíván především jako přírodní politura na dřevo.

Avšak tradiční medicína na celém světě tento skvělý přírodní lék využívá a zná jeho účinky:

Účinky na pleť: Astringetní účinky, copahu je aktivní složka, která napíná pleť. Pomáhá nám tedy vypadat mladší!!, zpomaluje tvorbu vrásek a zpevňuje pleť při léčbě jizev a poranění pleti. Copahu má pro pleť silnou výživnou hodnotu, kůži dodává organické látky, které pomáhají eliminovat puchýře, znaménka, uhry.  Copahu můžeme na pleť aplikovat buď v oleji z Kamélie (olej z čajovníkových jader vhodný především na obličej krk a dekolt) nebo samotný koncentrát přímo na poranění, jizvu, pupínek, aby se urychlilo léčení kůže a snížila viditelnost poranění.

Dýchací obtíže: Copahu je často využíván lidmi, kteří trpí ucpáváním cév nebo dýchacími obtížemi. Pokud copahu inhalujeme - uklidňující účinky esence si poradí s napětím svalů nebo zánětem žláz, které mohou způsobovat podráždění.

Odstranění bolesti: Copahu esenciální olej je úžasný olej pro své analgetické účinky, které lze využít pro celé generace. Jestliže olej aplikujeme přímo na místo bolesti, pomůže nám esence snížit bolestivost a uvolní svaly. Ocení především ženy trpící častými migrénami a bolestí hlavy.

Bakteriální infekce: Copahu má silné antibakteriální účinky a posiluje Váš imunitní systém.

SPIRITUÁLNÍ PŮSOBENÍ ESENCE: Copahu je často využíván k projasnění Vašeho spiritu a zvýšení vibrací, tím dochází k zlepšení Vaší nálady. Není mnoho esenciálních olejů, které mají tak krásnou bohatou medově sladkou vůni medu. Kombinace jemné vůně copahu a jeho jemné efekty, které vyrovnávají Váš hormonální systém, znatelně zlepšují Váši náladu a tím i celý Váš den.

Močopudné účinky: Copahu účinně pomáhá čistit organismus a detoxikuje tělo tím, že stimuluje močení. Copahu může být pomocníkem při inkontinenci či nočním pomočováním.

Plísňové onemocnění: Pokud máme v těle plísňové onemocnění, neexistuje mnoho esenciálních olejů, které Vám mohou pomoci. Copahu je velmi účinný proti plísním, díky svému složení a struktuře terpenů, které obsahuje. Pokud máte problém s plísňovým onemocněním nohou, nehtů na nohách, aplikujte copahu přímo na nemocný nehet nebo v oleji z kamélie na nohy, které trpí plísní. Copahu velmi účinně zrychlí uzdravující proces a ochrání nohy i do budoucnosti, takže se Vám plísňová infekce nohou nevrací.

Léčba vysokého krevního tlaku: Pokud chcete předejít problémům s tlakem, infarktu nebo mozkové mrtvice, přidejte do svého večerního masážního olej také copahu. Protizánětlivé účinky copahu Vám pomohou snížit napětí v cévách, snižují stres a vysoký krevní tlak. To pomáhá také prevenci arterioskléroze, což je jedna z hlavních příčin mozkové mrtvice nebo infarktu myokardu.

Varování: Pokud copahu užíváte vnitřně je potřeba opatrně volit dávkování vnitřního užití copahu esence, neboť může podráždit žaludek. Esenciální olej Cypřiš. Oživení a regulace krevního oběhu, příznivé účinky na psychiku. 
Můžete se nás zeptat či si naplánovat návštěvu:

www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362