www.biobeauty.cz

SANTE Rostlinná barva na vlasy Teplá blond

Kód zboží:
40180
EAN:
4025089041801
Výrobce:
Sante
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
208,- Kč
Cena za ks včetně DPH
252,- Kč

Teplá blond. Vhodná pro světle blond až středně blond vlasy. Nezesvětluje.

100 g      

Objevte celou škálu krásy přírody. Dejte svým vlasům dar nádherné barvy, hedvábného lesku a objemu. Rostlinná barva nenarušuje vlas tak, jako chemické barvy, ale ovine se jako ochranný film kolem každého vlasu. Vaše individuální barva a naše rostlinná barva spolu vytvoří živoucí, jasné barevné nuance.

Bez peroxidu, amoniaku a jiných chemických látek. Všechny použité suroviny jsou pravidelně testovány na přítomnost pesticidů a těžkých kovů.

Šetrné barvení-100% rostlinné složení-dlouhodobý efekt-snadné barvení odrostů.

Certifikace:BDIH

Další přednosti: Vhodná pro vegany

Krabička obsahuje: barvící prášek, pár rukavic, tepelnou čepici.

Tip: Před použitím odbarvěte zkušební pramen. Pro optimální výsledek doporučujeme vlasy předmýt Sante šamponem Lava Power. Prosíme, dbejte na návod k použití !!!

INGREDIENTS: (INCI) Hydrolyzed Wheat Protein, Algin, [+/- Lawsonia Inermis (Henna CI 75480), Cassia Auriculata (skořice), Juglans Regia (prášek z ořechových slupek), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Rheum Undulatum (rebarbora), Krameria Triandra (Rhatany Root), Coffea Arabica (káva), Curcuma Longa (kurkuma), Beta Vulgaris (Beet Root)] *suroviny z kontrolovaného biologického pěstování


www.biobeauty.cz
Provozovatel:
BioBeauty s.r.o.
Slezská 12
120 00 Praha 2
IČ: 26697700
DIČ: CZ26697700
informace:
info@biobeauty.cz
775 280 362

Jak nakupovat
Doprava a platba
Kontakt